מחקר ואסטרטגיות שיווק מערך מודיעין עסקי ייחודי מתן מעטפת עסקית כוללת בתהליך העסקה

בתי קפה ומסעדות למכירה

העסקים השכיחים ביותר בארץ שניתן לומר עליהם כי הם נמצאים ברמת צפיפות גבוהה במיוחד כמעט בכל עיר הם עסקי בתי הקפה והמסעדות. מסעדות נפתחות ונסגרות כמעט בכל מקום בארץ מידי חודש בחודשו לפחות, קונספט מסעדני, הופעת רשתות בסגנונות שונים צצים בכל מקום בו יש שטח מספיק או מקום המתאים להקמה והגשת קפה.

עולם העסקים, הוא תחום מורכב הכולל פרטים ורכיבים רבים, ועולם בתי הקפה בפרט, הוא אכזרי עוד יותר. בבואנו לבחור עסק להשקעה או משקיע ראוי לעסק שלנו, ההקפדה על הפרטים והדיוקים, וכמובן חשיבות האמינות שמוטלת בספק לא מעט בתחום העסקים ומחייבת זהירות רבה

מחלקת בתי הקפה והמסעדנות  של B.E.N

בחברת  B.E.N, מחלקה המתמחית בין בעלי בתי קפה וזכיינויות בתי קפה לבין קונים פוטנציאליים. לנו, האפשרות לחבר בין הזכיין הנכון לבין העסק הנכון ולהגיע לעסקה הכדאית והיעילה ביותר לכל הצדדים. כמו בכל תחום עסקי, אנחנו מבינים שכאשר שני הצדדים מרוצים, התוצאות אינן מאחרות להגיע.

באמתחתנו, רשימה מכובדת של חיבורים עסקיים ספציפיים בתחום זכיינות בתי קפה ואפשרויות השקעה, העומדים נכון לרגע זה למכירה, שותפויות וחיפוש משקיע, וכמו כן, משקיעים זמינים המחפשים להשקיע במסעדות מצליחות, המחפשות משקיע/שותף או קונה. 

ב - B.E.N, רשימה של עסקים פעילים, אמינים ובעלי נתונים שקופים, אשר נבדקים באופן פרטני על ידי אנשי המקצוע בחברה, כדי לתת לכם את היכולת לקבל בדיוק את מה שאתם רואים ולא את מה שרוצים להראות לכם.
  • קבלת עסק מעניין מהעולם התחרותי של המסעדנות ואתגר להגשמת רווחיותו ושיקומו במידת הצורך.
  • אפשרויות לקבלת עסק רווחי ומרוויח הלכה למעשה
  • רכישת בתי קפה בעלי שם ומיתוג קיים
  • עסק קיים עם צוותי קיימים – מלצרים, טבחים, עובדי דלפק שיוכלו לתרום לכם מידיעותיהם האישיות.
  • קבלת רשימת עסקים ובעלי עסקים אמינים
  • השקעה בעסק בעל דינמיות ואפשרויות להתפתחות מהירה
  • תאום פגישות עם בעלי עסקים למכירה ומשקעים/קונים רלוונטיים בלבד

חיבור בין מסעדנים לשותפים עסקיים

היכולת שלנו, כחברה היוצרת חיבורים עסקיים, ליצור חיבור נכון ונאות בין זכיינות לבית קפה למשקיע או זכיינות למסעדה לקונה, באה לידי ביטוי הרבה מעבר למכירה וקנייה. התאמת העסק לקונה/משקיע והתאמת המשקיע לעסק, במיוחד בתחום בתי הקפה והמסעדנות, או במילה אחת, העולם הקולינארי, הנחשב כתחום מהרגישים והתחרותיים ביותר בשוק  העסקי העולמי, ובזה הישראלי בפרט.

בתי קפה למכירה, כמו גם מסעדות למכירה, קלים במיוחד לאיתור אבל קשים לבדיקה מבחינת הנתונים המדויקים והאמינות של הנפשות הפועלות. אצלנו, תקבלו שקיפות מלאה מכל הבחינות ומכל הצדדים, גם כאלה שפחות נעים לראות.

צרו אתנו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע מקצועי על זיכיון לבית קפה ולמסעדות ולתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.
קשר עם חברת B.E.N LTDצור קשר
שם מלא :
טלפון :
דוא"ל :
הערות :
נושא הפנייה :

 

 

 

נבנה על ידי חברת SimplyAd    בניית אתרים SimplyAd