מחקר ואסטרטגיות שיווק מערך מודיעין עסקי ייחודי מתן מעטפת עסקית כוללת בתהליך העסקה

שותף עסקי

שותף עסקי – חיפוש משקיעים בארץ ובחול


מה אומר לכם צמד המילים הללו "שותף עסקי", האם קיים ביטוי שמעלה חשש כבד יותר ממנו. מקרים לא מעטים בעבר הראו על נפילות וקריסות עסקים בשל שותף שאינו אמין אבל גם לא מעט מקרים שהוכיחו את החכמה שבכניסה לשותפות עסקית נבונה ומחושבת.

חיפוש אחר שותף לעסק, מכל סיבה שהיא עשויה להיות סבוכה, מטלטלת ומטרטרת, האם קיימת דרך לעשות זאת בדרך קצת יותר פשוטה והרבה יותר אמינה? אנחנו טוענים ומוכיחים שכן, פעם אחר פעם.

היתרון של B E N בחיפוש שותפים עסקיים


חיפוש שותף לעסק, הוא בדרך כלל נושא שנוי במחלוקת, ולא בכדי, רבים בוחרים להתנהל בעצמם ובקושי רב, על פני חיפוש שותפות עסקית. היכולת לאתר שותפים עסקיים אמינים וישרים אינה פשוטה, לא בארץ ולא בשוק הבינלאומי. אבל איך בכל זאת, נוכל להמשיך לקיים את העסק/החברה/הארגון שלנו, כאשר אנחנו יודעים שיש לנו לאן לצמוח? לו רק היה מגיע המשקיע הנכון עליו היינו יכולים לסמוך... היכולת להזניק את העסק ולהפוך אותו לרווחי יותר, תלויה פעמים רבות ביכולת לשלב כוחות עם צד שני או שלישי. 

מציאת משקיע באופן איכותי, יעיל ואמין תרם ותורם לחברות רבות להשתקם, להתאזן ו/או להמריא למחוזות חדשים ורווחיים הרבה יותר:

  • אפשרויות להגעה לרווחים מהירים יותר
  • שילוב כוחות כלכלי ומקצועי ישפר את תוצאות בית העסק באחוזים ניכרים
  • חיפוש שותפים במסגרת הנכונה והמקצועית תביא לתחושה של אמינות ברמה גבוהה יותר.
  • רשימת אנשי עסקים מנוסים ובעלי עסקים המחפשים שותפים להשקעה משותפת או שותפות בתוך חברה קיימת – הרשימה נבדקת באופן עקבי, מקצועי ופרטני ע"י אנשי המקצוע בחברה.
  • מציאת שותף מתוך מאגר קיים יחסוך לכם זמן רב של חיפושים והתאמות מקצועיות וכלכליות והסברים חוזרים ונשנים אודות מהות העסק וגודל ההשקעה הנדרשת.

מי מפחד ממשקיע? הסיבות והדרכים "לעשות את זה חכם"


על אף שרעיון המשקיע, עלול להרתיע בעלי עסקים ובעלי חברות, היתרון הגלום בבחירה באפשרות זו הוא לא קטן בכלל. היכולת להפחית מהעומס הכללי ופעמים רבות, לייעל את העסק והתהליכים עם איש עסקים מנוסה, במיוחד כזה אשר עבד בתחום המשיק/הקרוב או הזהה לשלכם, איתור שותפים עסקיים על פי אמות המידה האלה יביאו אתכם לתוצאות יעילות,במיוחד כאשר הדבר מתבצע באמצעות גורם שלישי ומקצועי. צד שלישי כמו חברת חיבורים עסקיים תנתב אתכם לכיוונים הנכונים ותמציא עבורכם את הדוחות המהימנים ביותר.

נפילות עם שותפים וקבלת ייעוץ שאינו מסתמך על נתונים עסקיים נכונים, גרמו לא פעם לנפילתם של עסקים או חברות שעתידם צפוי היה להיות מזהיר. התפקיד שלנו כחברה המתמחית בחיבורים עסקיים, ליצור שותפויות ושיתופי פעולה אפקטיביים, אמינים וכדאיים הן למשקיע והן לחברה/לעסק.

לאיתור משקיע או איתור חברת להשקעה, צרו קשר או השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה.
קשר עם חברת B.E.N LTDצור קשר
שם מלא :
טלפון :
דוא"ל :
הערות :
נושא הפנייה :

 

 

 

נבנה על ידי חברת SimplyAd    בניית אתרים SimplyAd