מחקר ואסטרטגיות שיווק מערך מודיעין עסקי ייחודי מתן מעטפת עסקית כוללת בתהליך העסקה

Business Brokers

עסקאות קניה, מכירה ומיזוג דורשות מיומנויות. בדרך כלל,  מדובר בעסקה מורכבת ובעלת חשיבות רבה לכל הצדדים המעורבים בה בגלל היבטים אישיים אמוציונאליים והיבטים מסחריים ועסקיים.


לעסקה שכזאת כדאי לגשת בליווי מומחה, במיוחד למי שחסר את הניסיון והידע בתחום הנ"ל.


BEN נסמכת על רשת Business Brokers מקצועיים ואמינים, מנהלי תהליך עסקי, שפועלים ויפעלו במסגרתה ברחבי הארץ.


מנהלי התהליך העסקי יהיו פרוסים בכל הארץ תוך היכרות אישית ויסודית של כל עסק מקומי ובעליו מבחינת צרכים גיאוגרפיים, מאפיינים אישיים, הסביבה העסקית המקומית וכד'.  ההיכרות האישית עם בעלי העסקים המקומיים, תאפשר להתאים לכל אחד את הפתרון העסקי הנחוץ לעסק הייחודי שלו.

למה "מנהל תהליך עסקי"?

 אנו מאמינים שהדרך לעסקה היא לא פחות חשובה מסגירת העסקה.  הפגשת קונים ומוכרים לא תמיד מספיקה ליצירת החיבור העסקי.  יש צורך קודם כל לחבר בין אנשים. צריך לדעת לחבר ולגשר על השוני ברגשות, ערכים ותפיסות שלהם.  מעבר לידע עסקי רחב ומגוון, יש צורך בהבנה מקיפה ופרטנית של תהליכים אנושיים, אינטליגנציה רגשית, גישור, וכל מה שקשור ברגשות, צרכים ורצונות של בני אדם.


לכן, הBusiness Brokers שלנו מוגדרים "מנהלי תהליך עסקי" ולא ברוקרים או מתווכים. המנהלים שלנו עוברים תהליך הכשרה ארוך ויסודי בעסקים ובבני אדם בכדי להקנות להם את הכלים לקדם את התהליך העסקי. הBusiness Brokers שלנו הם בעלי מיומנות בין אישית גבוהה, ומבינים לעומק את הרגישויות והאמוציות שמלוות כל תהליך של קנייה או מכירה של עסק.  כי ברוב המקרים לא מדובר בעסק למכירה כי אם מפעל חיים ו/או מקור פרנסה שאנשים קשורים אליו אמוציונאלית.יתרונות "מנהל תהליך עסקי" של BEN


  • היכרות אישית טובה עם בעלי עסקים המקומיים – מאפשרת התאמה אישית של פתרון עסקי הנחוץ לעסק הייחודי של כל בעל עסק.
  • מבחר גדול של עסקים לקנייה ומכירה.
  • מיומנות עסקית רב תחומית.
  • מיומנות בין אישית גבוהה והבנה בגישור ובתהליכים אמוציונאליים בתהליך העסקה – על מנת להתגבר על אתגרים בתהליך.
  • שימוש ביצירתיות וגמישות מחשבתית תוך שימוש מושכל בעולם הרגש על מנת להוביל לרעיונות חדשים או לדרך חדשה להתמודדות עם סיטואציות קיימות.  המטרה הסופית היא כמובן סגירת עסקה בדרך הנעימה והמהירה ביותר.
  • מחויבות להובלת תהליך יעיל, ממוקד ורלוונטי בהתאם לצרכים ולתקציב של כל בעל עניין.
קשר עם חברת B.E.N LTDצור קשר
שם מלא :
טלפון :
דוא"ל :
הערות :
נושא הפנייה :

 

 

 

נבנה על ידי חברת SimplyAd    בניית אתרים SimplyAd