מחקר ואסטרטגיות שיווק מערך מודיעין עסקי ייחודי מתן מעטפת עסקית כוללת בתהליך העסקה

חיפוש משקיעים

חיפוש משקיעים – הישרדות בג'ונגל העסקים הישראלי


מחפשים משקיע לעסק שלכם? מאיפה מתחילים, האם קיימת "ביצה" של אנשי עסקים המעוניינים להשקיע? איפה הם נמצאים ומאיזה מאגר ניתן לדלות אותם. חברות לחיבורים עסקיים, היא בדיוק הבית ואם תרצו המוקד בו תמצאו את המיקוד העסקי שלכם.

הגשת הפרזנטציה, הכנת התוכנית העסקית והמאזנים של השנה האחרונה הן לבדן פעולות הדורשות השקעה של משאבים רבים, המרדף לחיפוש אחר המשקיע הנכון שיתעניין בעסק או בסטארט אפ שלנו דורש ידע, נסיון וקשרים. ב  B.E.N תמצאו את כל הדרוש לכם כדי למכור את העסק לאנשים האמינים והמקצועיים ביותר בזמן מינימאלי יחסית ובשקט הנפשי המקסימאלי.

רשימת המשקיעים של B.E.N – העסק שלכם בידיים טובות


ל - B.E.N רשימת משקיעים גדולה של עסקים להשקעה והסטארטאפים השונים. האמירה או החשיבה כי קיימים משקיעים מעטים בעלי מסוגלות ויכולות להשקעה אינה מדויקת. המשקיעים ישנם והם קיימים כמעט בכל מקום, בין אם אלה ישראלים ואנשי עסקים וותיקים בארץ ובין אם זה בקרב בעלי עסקים הנמצאים בביקורים רבים בארץ ואפילו שהייה ארוכה במיוחד למטרה הזאת בדיוק, מציאת עסק רווחי להשקעה. משקיעים לעסקים בחברתנו הם מאנשי העסקים האמינים ביותר, אשר נבדקו מבחינה כלכלית ותזרימית.

כך נחפש משקיע בצורה נבונה – הדרך של B.E.N


הדרכים שלנו ב - B.E.N למציאת משקיע היא ביצירת קשרים, הפעלת קשרים וידע מעמיק בקריאת דוחות כלכליים וניהוליים, הם אלה המבטיחים לנו וללקוחותינו משני צדדי ההשקעה, שקט נפשי וידיעה שמצאתם את המשקיע "בבית". חיפוש משקיעים שאינו מצריך מכם השקעה של אנרגיות וזמן מרובות, מעבר לפגישה עם המשקיע עצמו, תייעל את תהליך החיפוש ואף תחסוך לכם אחוז ניכר מהזמן.

 פגישה עסקית ראשונית ופגישת היכרות אצלנו בחברה, תאפשר לכם לצאת לדרך תוך השקעת המאמץ בפרטים החשובים באמת, ההכנה לפגישה העסקית עם המשקיע והגעה מאורגנת, לצורך החיבורים הנכונים ומציאת המשקיעים יש לכם שחקן חיזוק הפועל עבורכם בשטח.

פילוח שוק המשקיעים בהתאם לסוג העסק – השקעה מלאה או חלקית


אחד היתרונות המשמעותיים בחברת - B.E.N, המתמחה מזה שנים בביצוע איתור משקיעים וחיבורם לעסקים, הוא היכולת להתאים את האיש הנכון לעסק הנכון. בין אם אתם מחפשים משקיעים לעסקים שישקיעו באופן מלא או באחוז מסוים, ב - B.E.N תמצאו את החיבורים האיכותיים והמצליחים ביותר שהניבו פירות עסקיים לא מעטים למשקיע ולחברה המושקעת. 

פילוח השוק, המתבצע בחברתנו ייתן לכם מושג קרוב יותר למשקיעים הקיימים בשוק העסקים בארץ, העסקים הנדרשים והמבוקשים ביותר בתחום, יאפשרו לכם להתאים את עצמכם למשקיע הפוטנציאלי ולהכין את עצמכם מבעוד מועד באופן היעיל והאפקטיבי ביותר, לאחר קבלת המידע הרלוונטי והמלא, מבחינת שני הצדדים.

לקבלת מידע נוסף, צרו איתנו קשר או השאירו פרטיכם לתיאום פגישת היכרות ראשונית ללא התחייבות וקבלת מידע כללי וחיוני לעסקים המחפשים משקיע, ומנגד ומשקיעים, המחפשים מקורות ואפיקי השקעה רווחיים.
קשר עם חברת B.E.N LTDצור קשר
שם מלא :
טלפון :
דוא"ל :
הערות :
נושא הפנייה :

 

 

 

נבנה על ידי חברת SimplyAd    בניית אתרים SimplyAd