מחקר ואסטרטגיות שיווק מערך מודיעין עסקי ייחודי מתן מעטפת עסקית כוללת בתהליך העסקה

חברות למכירה

בדיקת חברות, חיפוש חברות וחיפוש קונים

חברות למכירה, חיפוש חברות למכירה ומכירת חברות לעולם יהיו תחום סבוך ומאתגר. האם קיימת אפשרות לעשות את זה מהר יותר, מקצועי יותר ואמין יותר? 

בחברת BEN קיים מאגר גדול ואיכותי של משקיעים מחד וחברות למכירה מאידך. אנו יכולים להפוך את תהליך הקנייה/מכירה לפחות סבוך, קשה ומעייף ע"י התאמת הלקוחות הפוטנציאליים אחד עם השני ובדיקה ממוקדת של נתוני החברה והקונה- האחד מול השני.

חברות למכירה ב BEN

מחפשים השקעה נבונה? כל בעל עסק/איש עסקים ומי שמבין מעט בעולם הפיננסים והכלכלה יודע, כי כסף, במיוחד סכומי כסף גדולים, חייבים לעבוד בשבילנו שאם לא כן, הערך שלהם יורד מהר מאוד לטמיון. בחברתנו רשימה איכותית ומעודכנת של חברות למכירה בשקיפות מלאה ונתונים מדויקים לטובת יצירת חיבור אפקטיבי לשני הצדדים. כל עסק, אשר נכנס אל רשימת העסקים של B E N  נבדק מבחינה כלכלית ומוצג בפני הלקוח תוך חתימה על חוזה סודיות מסודר.

חיפוש חברות למכירה בהתאמה אישית למשקיע

כאשר מחפשים חברה למכירה או מקור השקעה, חשיבות ההתאמה בין איש העסקים לסוג העסק, גודל ההשקעה והציפיות של בעל העסק דורשת חשיבה ובדיקה מעמיקה. לא כל השקעה שטובה לאיש עסקים אחד תהיה בהכרח משתלמת וכדאית למשקיע שממולו. לכן אנחנו ב B E N , עושים ימים כלילות, כדי לצבור סוגים שונים של עסקים ומנגד, מנעד רחב של משקיעים מקצוות שונים בעולם העסקים הישראלי, על מנת ליצור חיבורים חכמים ורווחיים עבור שני הצדדים.

מכירת חברות ואיתור חברות למכירה דרך אופציית החיבורים העסקיים מניבה לא פעם רווחים הדדיים ואפילו שיתופי פעולה ענפים, היכולת שלנו כחברה המחברת בין המוכר למשקיע/הקונה באה לידי ביטוי בכמה מישורים:

איתור מהיר ואיכותי של חברה למכירה

  • קבלת דוחות ונתונים כלליים אמיתיים של העסק ושל הקונה כאחד
  • פגישות בעלות סיכויי הצלחה גבוהים יותר מתאום וחיפוש משקיע/מוכר/קונה "בחוץ".
  • קבלת עסק מן המוכן ללא צורך בהקמה של עסק חדש 
  • קבלת המלצות ונתונים מהימנים לאור הניסיון רב השנים שלנו בתיווך משקיעים, חיבור אנשי עסקים ותיווך חברות למכירה, השקעה ורכישה.

השיטות שלנו למציאת ואיתור משקיעים "רציניים"  - המבחן של BEN

B E N, בין החברות הוותיקות והמנוסות בישראל בחיבורים עסקיים, כוללת ידע רחב בסינון והתאמת חברות, משקיעים, קונים ושותפים לחברות והפרויקטים השונים. חברה למכירה, גם אם היא רווחיות וכדאיות במיוחד, עוברות דרך חתחתים לא קטנה עד שמצליחות להימכר בסכומים המבוקשים ולאנשים אמינים. זאת ועוד, מציאת משקיע, גם לפרויקט ולרעיון המוצלח ביותר דורשת מאמץ לא קטן.


צרו אתנו קשר עוד היום או השאירו פרטים, לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ והיכרות ראשונית ללא התחייבות.

קשר עם חברת B.E.N LTDצור קשר
שם מלא :
טלפון :
דוא"ל :
הערות :
נושא הפנייה :

 

 

 

נבנה על ידי חברת SimplyAd    בניית אתרים SimplyAd