מחקר ואסטרטגיות שיווק מערך מודיעין עסקי ייחודי מתן מעטפת עסקית כוללת בתהליך העסקה

זכיינות למכירה - רשתות שיווק, מסעדות וקוסמטיקה

בשנים האחרונות תחום הזכיינות תופס תאוצה בארץ בפרט ובעולם בכלל. יזמים שמעוניינים למנף את הכסף שלהם באמצעות מותג מוכר יכולים לעשות זאת ע"י רכישת זכיינות של רשת מזכה , שימוש בסימן המסחרי שלה ופתיחת עסק עם מוניטין רב שנים. הוכח במקרים לא מעטים שרכישת זכיינות תרמה לחברות, רשתות ואנשי עסקים שהפכו לזכיינים ליהנות מצמיחה והכנסות מכובדות.

בארץ, הרוב הגדול של הזכיינויות עוסק בתחום המסעדנות ובתי הקפה, לא מזמן נכנסו גם חברות הקוסמטיקה והביגוד אל תחום הזכיינויות, ורבים טוענים, שקיים לא מעט פוטנציאל בעולמות, שהם מעבר לעולם הקולינריה..

פתיחת עסק תחת זיכיון של מותג קיים:

קיימים לא מעט סוגים של התקשרויות עסקיות בין גורמים שונים, אחת מהן היא זכיינות אשר בה אנשי עסקים מחליטים לבצע מהלך שבו מצד אחד הם משקיעים לעיתים יותר כסף מאשר אם היו מקימים עסק באופן עצמאי אך מצד שני זוכים ליתרונות רבים ומשמעותיים ביותר אותם לא יקבלו אם יפתחו עסק לבדם:

*היזם מקבל את הזכות לעשות שימוש במותג קיים, בעל מוניטין ויוקרה ובכך חוסך את הצורך למתג את העסק שלו ולמצב עצמו בשוק.

*שימוש בנהלי עבודה שנבנו לאחר ניסיון רב, בכדי להקנות לעסק שטף פעולה איכותי ללא ניסויים וטעיות מיותרים, ובכך הוא רוכש במרוכז כלים בעלי הצלחה מוכחת.

*זכיינות מאפשרת לבעל עסק ליהנות מהקטנה משמעותית של הסיכון שהוא לוקח זאת מאחר שנקודת הפתיחה שלו הרבה יותר חזקה משל מי שמקים עסק בעצמו שאינו בעל שם.

*זכיינות מאפשרת ליזם לקבל ייעוץ בבחירת מיקום העסק.

*העובדים זוכים להכשרה מקצועית שמביאה אותם במהרה לרמת העובדים ברשת כולה.

נבחרת הזכיינים של B.E.N

האפשרויות המתקדמות שלנו, בתור חברה העוסקת בחיבורים עסקיים, באה לידי ביטוי ביכולת לתת מענה פרטני ע"י צוות מקצוענים בעלי ניסיון וידע רב בתחום הזכיינות בארץ. בחטיבת הזכיינות עובדים אנשים עם מומחיות בתחום שפיתחו מספר רב של רשתות- החל מהשלב הראשוני של גיוס זכיינים ומציאת מיקום ועד לשלב של מכירה מלאה של רשת. 

בין הגורמים המעסיקים את הזכיינים ואת מחפשי הזכיינים היא יכולת איתור האנשים הנכונים עם הבטחות ברות קיימא, כלומר, יכולת, ולא פחות חשוב מכך, משאבים אשר יאפשרו העברה יעילה של הזכיינות לנציג הפוטנציאלי הן בכל הקשור להון הזמין וכמובן ההתנהלות הנכונה בעסק.

כל אלה חשובים במיוחד לשמירה על שמה הטוב של הרשת  והמשך פעילותה התקינה בהתאם לנהלים הקיימים בחברה כולה.

B.E.N מתמחה מזה שנים בחיבורים רווחיים, בין עסקים, משקיעים ובעלי חברות. צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם, לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.
 
לקריאה נוספת על זכיינות אתם מוזמנים לקרוא את המאמר של עו"ד דרור ברוטפלד - לקריאה

קשר עם חברת B.E.N LTDצור קשר
שם מלא :
טלפון :
דוא"ל :
הערות :
נושא הפנייה :

 

 

 

נבנה על ידי חברת SimplyAd    בניית אתרים SimplyAd